V.Platakio įmonė

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
V.Platakio įmonė

V.Platakio įmonė

Energjia dhe burimet natyrore, Ndërtimi, pasurive të patundshme, Shkallë, Stone products, Zjarrit

Griežpelkių Ii k., Lauksargių sen.
LT-73209, Tauragė, Lituani
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 179857596
Ss code siguruesi: 672329
Ore pune
I-V 8:00-18:00
VI 8:00-13:00

- V.Platakio įmonė

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 4.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


JOGMINDA, UAB
VITAKA IR KO, UAB
OLAN LT, UAB
KARBONAS, UAB
GRANITAS, UAB
POLITECA, UAB
R. Greičiūno IĮ
D. VAREC, UAB
TALJA, S. Rakūno TŪB
AKMENIJA, UAB
V. Jodko individuali veikla
SMIGĖ, UAB
KAD NEBŪTŲ ŠALTA, UAB
Č. Aimunto įmonė
KORADO įgaliotasis atstovas, UAB VILSAN BALTIC
ĄŽUOLŲ PYNĖ, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi V.Platakio įmonė Karte biznesi